KOPYA BAŞI SİSTEM

Kopya başı sistemi
Aylık belirli bir kopya çeken kullanıcıların elindeki mevcut fotokopi makinası için gerekli olan toner, developer, dram, servis, işçilik gibi her türlü masraflar tarafımızdan karşılanır.r. (Kağıt hariç) Bu işlemler için kullanıcı sadece o ay içerisinde çekmiş olduğu fotokopi adedi başına sözleşmede belirtilen ücreti tarafımıza öder.
 
Anlaşma Dahilindeki Ürünlerimiz
S/B Fotokopiler - Renkli Fotokopiler - S/B Yazıcılar - Renkli Yazıcılar - MFP Ürünler (Fax, Fotokopi, Yazıcı, Tarayıcı)
Hizmet Süreleri1 Yıl - 2 Yıl - 3 Yıl - 4 Yıl - 5 Yıl
Sistem Açıklaması
Sistem, en küçük kişisel yazıcıdan en yüksek kapasiteli dijital fotokopi makinesine kadar tüm cihazları kapsar. Tüm cihazların her türlü sarf malzemesi, yedek parçası, bakım anlaşma ve işçilik maliyetleri, kağıt hariç olmak üzere yerinde ve yedekli olarak karşılanır. Sistem ilk günkü baskı kalitesini garanti eder.
Destek
Sözleşme süresi boyunca tüm yedek parçaları, işçilik ücretleri ve sarf malzemeleri ( Toner - Drum Ünitesi - Fırın Ünitesi - vb.)"Kopya Başı Birim Ücreti" dahilinde ücretsiz ve yedekli olarak karşılanır
Kopya Başı Birim Ücreti
Cihaz parkınızda bulunan ürünlerden aldığınız her bir sayfa baskı için belirlenmiş birim fiyattır. Her ay başı ürünlerinizde bulunan sayaçlar tarafımızdan okunur ve yapmış olduğunuz baskı miktarı ile kopya başı birim ücreti çarpılarak tarafınıza fatura edilir. Sistem, önce öde sonra kullan mantığını devre dışı bırakarak, önce kullan ve kullandığın kadarını üstelik daha uygun fiyat ile öde mantığını içermektedir. Üstelik kesilen faturaların içeriği hizmet olduğundan fatura bedelinin tamamını masraf olarak vergiden düşebilirsiniz.
  
 
 Makinenizi aldığınızda iki senelik garanti kapsamında sadece üretim hatalarına karşı ücretsiz yerinde servis alırsınız.
 Makinenizin arızası üretimden kaynaklanmıyorsa arızalanan parçanın ücreti size fatura edilir.
 İkinci yıldan sonra her yıl servis anlaşması yapmak zorundasınız. Ancak bu anlaşma yalnızca işçilik ücretlerini kapsamaktadır, yedek parça ve kullanım malzemelerinin ücretleri dahil değildir.
 Makinenizi aldıktan sonra işletim giderleri, yani toner, developer, drum, merdaneler, v.b. arızalanan parçaların giderlerini siz karşılarsınız. Garanti süresince parça değiştirmeyen makinenizin garanti süresi dolunca birçok parçasının değişiminin gerekliliği servisiniz tarafından size bildirildiğinde makinenizin size gerçek maliyeti yavaş yavaş belirlenir.
  Makinenizin ne zaman sorun çıkaracağını, ne kadar parça ve işçilik bedeli ödeyeceğinizi kestiremediğinizden senelik bütçenizi oluşturmak veya doğru tahmin etmek neredeyse imkansızdır.
 Makinenizin çalışması için gerekli olan sarf malzemeleri peşinen alırsınız ve hatta bazı sarfları (Toner) sık veya mesai saatleri dışında değişebilme ihtimaline karşı stok tutarsınız.
 
Sözleşme süresi boyunca bizim gerçek yerinde bakım garantimizden ücretsiz yararlanırsınız.
 Sözleşme süresi boyunca tüm sarf malzemelerinizin (toner, developer, drum vs. dahil ; kağıt ve zımba teli hariç) tamamı
 Sözleşme süresi boyunca tüm yedek parça maliyetlerinin tamamı
 Yıllık bakım anlaşması ve her türlü işçilik maliyeti, Kopyabaşı birim ücreti karşılığında ilk günkü baskı kalitesi garantisi ile karşılanır.
 
  
Sistem, önce kullan ve kullandığın kadarını öde mantığından yola çıkar, böylelikle sarf yedeklerinizin stok maliyeti yükünü sizin yerinize biz üzerimize alırız. Sizin ofisinizde sürekli sarf yedeği tarafımızca bulundurulur.
 İster dört, ister beş yıllık süreli sözleşmeler boyunca full garanti ile çalışma imkanına kavuşursunuz.
 Sözleşme süresi boyunca hiçbir sürpriz ödeme ile karşılaşmazsınız.
 Sabit fiyat garantisi ve doküman yönetimi araçları ile uzun vadeli bütçe planlarınızı yanılma payı olmaksızın kolaylıkla yapabilirsiniz.
 Sözleşme süresi boyunca tüm ürünlerinizde ilk günkü baskı kalitesi ile çalışırsınız.
 Daha önce, sarf malzeme ve yedek parça temini, servis takibi, bakım anlaşma süreçleri takibi ve tüm bu ihtiyaçlar için uygun fiyat araştırması gibi konulara zaman ve enerji ayıran çalışanlarınız asli işleri ile daha verimli ilgilenme imkanına kavuşur.